ÖVRIGT / Diverse / Piedestaler 5337048
nr 533 7048
Piedestaler
2st, sekelskifte 1800, trä, höjd: 86+110 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 juli 2008
kl 16:53:28
200 kr
300 kr
450 kr
400 kr
500 kr
600 kr
600 kr
650 kr
6