Ã–VRIGT / Diverse / Piedestaler 5337048

nr 533 7048

Piedestaler

2st, sekelskifte 1800, trä, höjd: 86+110 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 juli 2008
kl 16:53:28